Naši kněží a řeholníci
Funkce Jméno Telefon E-mail
Studentský kaplan P. mgr. ThLic. Ladislav Nosek SJ 605 059 375 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Rektor jezuitského kostela P. Josef Čunek SJ   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Vojenský kaplan P. Jan Pacner 736 529 203 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Správce SC s. Jana Jiřina Zachovalová DKL 604 961 100 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Přípravy na svátosti P. Pavel Kafka   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Přípravy na svátosti s. Františka Majerčíková DKL 603 927 650 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  s. Veronika Řeháková SDJ 775 260 177 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Rada VKH
Funkce Jméno Telefon E-mail
Předseda Jan Najman 606 423 012 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Místopředsedkyně, charita Karolína Šafářová 721 367 003 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.,
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Finance, charita Stanislav Matyska 776 265 128 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.,
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Propagace Jan Hejda 722 798 460 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Propagace Adriana Vystrčilová 606 193 457 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Sport Petr Bárta 777 169 938 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Akce Pavel Vecheta 734 769 238 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Akce Pavla Tuhá 723 957 692 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Duchovní Václav Havlíček 607 156 785 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Kultura, víkendovky Marie Stejskalová 731 626 175 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Kultura, víkendovky Lucie Kleinová 722 117 333 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
IT Vojtěch Wawreczka 739 930 996 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Duchovní život
Funkce Jméno Telefon E-mail
Koordinátor liturgie Ladislav Čala 605 173 212 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Studentská schola
Funkce Jméno Telefon E-mail
Vedoucí pondělní scholy Martina Sirová 733 321 001 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Vedoucí středeční scholy Eliška Hegerová 775 047 290 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Ohlášky
Funkce Jméno Telefon E-mail
  Markéta Plačková 722 011 835 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Michael Schmidt   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Čajovna
Funkce Jméno Telefon E-mail
  Petr Benčík 737 836 326 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Eva Čepelková    
  Klára Opravilová    
  Bára Šenovská    
  Terezie Kameníková    
IT podpora
Funkce Jméno Telefon E-mail
Webmaster Vojtěch Wawreczka 739 930 996 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Promítání písní Jan Bernard    
Nahrávky kázání Jan Rychtár    
Kontrolní komise
Funkce Jméno Telefon E-mail
  Kateřina Stoklásková 732 750 174  
  Tomáš Lamparter 732 703 745  
  Jana Zelená 776 263 427  
  Eliška Plánská 723 877 091  
  Marie Nováková 731 911 237  
  Jakub Hudec 777 645 256  

Kandidáti do rady 2018/2019

Dáda Benešová

Zdravím! :)
Mé jméno je Dáda Benešová. Pocházím z malebné vesničky na samém okraji Hané, postupně však přesídluju do Brna, kde studuju Speciální pedagogiku na Masarykově univerzitě. Můžete mě občas potkávat v knihkupectví Cesta, kde leckdy za někoho zaskočím, zároveň jsem také "tetou" v jedné husovické školce. :)

Mám tu čest být jednou z vedoucích na T.S. Archa v Rajnochovicich. Ráda si zahraju stolní tenis, přečtu dobrou knihu, poslechnu kvalitní hudbu nebo posedím s přáteli u dobrého moku. Z VKH jsem vždy spíš čerpala, zejména jako účastník plesů či jiných akcí, ale jako spolubydlící nekdější předsedkyně jsem k němu měla dost blízko.

O mé kandidatuře do rady VKH pak rozhodl letošní Studentský Velehrad, na němž jsem měla příležitost se organizačně podílet, a který mě v mnohém obohatil. A ráda bych to VKH trochu oplatila. Protože myslím, že toto hnutí má smysl, ráda mu nabídnu své síly a schopnosti. :)

 

Ladislav Čala

Pocházím z Přerova, studuji na filozofické fakultě Masarykovy univerzity Sdružená jihoslovanská studia, nyní jsem ve čtvrtém ročníku. Už pár let se pohybuji v prostředí brněnského VKH, kde pomáhám především s organizací a průběhem liturgie. Když mi zbude při studiu nějaký volný čas, tak se věnuji kostelničení, turistice, plavání, mám rád hudbu klasickou (třeba Haendela, Ravela či Dvořáka) a lidovou (šecku od Jeseníka až k Dunaju), čtu knihy (nej je Bible, ale líbí se mi i méně dokonalí autoři jako jsou Renč, Jesenin, Dickens a další), chodím do spolča a občas na koncerty a za ty roky zde, myslím, už znám dobře křesťanské prostředí v Brně, tak bych toho chtěl využít a být prospěšný VKH.

 

Tomáš Heger

Pocházím z Brna. Momentálně jsem pracující absolvent ESF MU. Ve volném čase hodně sportuji (hlavně kolektivní sporty) a bavím se s přáteli (víkendovky, dobrovolnické akce). Snažím se žít podle verše z Bible Jan 15,13: "Nikdo nemá větší lásku než ten, kdo položí život za své přátele." V uplynulých několika letech jsem se podílel na fungování VKH v roli dobrovolníka a cítím, že dozrál čas převzít větší díl odpovědnosti a přidat se do rady.

 

Hana Hellingerová

Ahoj, pocházím z Břeclavi a studuji v Brně na fakultě veterinární hygieny a ekologie na Veterinární a farmaceutické univerzitě. Ráda cestuji, příležitostně si zahraji volejbal a vždycky si najdu čas na přátele a skleničku vína.

Chtěla bych se angažovat v rezortu propagace, protože je mému srdci nejbližší. Je to pro mě taková výzva a chtěla bych zkusit, co jsem schopná zvládnout a ještě se při tom mnohé naučit.

 

Kryštof Mráz

Mé jméno je Kryštof Mráz a pocházím z Přerova. V Brně dokončuju třetí rok studia strojařiny. VKH si vážím, protože dokáže spojovat a rozvíjet mladé lidi s podobným náhledem na svět a přibližovat je k Pánu. V následujícím roce bych tedy rád nabídl svůj čas a síly pro tuto dobrou věc. Ve volném čase se rád zabývám pohybem v různých podobách, zvlášť rád mám hory, dobré knihy a dobrou společnost.

 

Jan Picmaus

Jsem Honza, studuji na VUT FEKT na oboru silnoproudá elektrotechnika a elektroenergetika. Chci jít do rady, protože mám konečně volnější semestry a chci se začít vice angažovat do života VKH a rada mi připadá jako nejefektivnější způsob jak pomoci.

 

Václav Šimon

Jsem z Náchoda (SV- Čechy), končím druhák na FEKTu, kde studuju Informační bezpečnost. Končím zástupcování mládeže v našem vikariátu a hledám v Brně místo, kde bych se mohl zapojit. Taky vedu skauty u nás ve městě.

 

Jan Trpák

Dobrý podvečer a jestli teď nemáte podvečer tak jenom ahoj!

Už od malička nosím jméno Jeník Trpák. Tohle jméno mi dali moji milí rodičové v krásném městě Lipníku nad Bečvou uprostřed Moravské Brány. Tady v Brně študákuju Angličtinu s Dějepisem na Pedagogické fakultě MUNI a je to moc fajn!

Hraju na housle, rád chodím do divadla. Mám velice rád sport. Florbaly, fotbaly, frisbee, hokeje. Dokonce i v dobíhání šaliny svým způsobem vidím určitou zálibu. I když ne vždy dobrovolnou. Kazdoročně jezdím na ministrantský tábor na Archu do Rajnochovic.

Do Rady VKH bych chtěl právě kvůli sportu a hlavně ze zvědavosti, protože všichni, které znám a nějakým způsobem se podíleli na chodu VKH o tom velmi pěkně mluví.

 

Pavel Vecheta

dosluhující radní za akce
skaut, Sbmka
sport, jakýkoliv (nejraději fotbal, volejbal, kolo)
absolvent, pracující (obor stavební)

Proč VKH?
Zažil jsem skvělý rok v radě VKH a rád bych ještě rok přidal svůj um, čas a zkušenosti pro VKH.

Kdo jsem, co dělám?
Už nestuduji a můj čas plní práce. Letos mi nemalé množství času zabírá VKH, kde jsem radní za akce. A uvědomuji si, že je to mnohdy náročné, ale ten čas věnovaný VKHčku je časem, který má smysl. Další porci času mi bere SBMka, baví mě zpívat a zároveň je to dobrý kolektiv. Taky jsem od mala skaut. Když mám trošku času, tak se ho snažím věnovat právě tam. No a pokud mám i přes všechny aktivity čas, tak si rad zasportuji.